DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)
1.Výběr domény 2.Volba tarifu 3.Upřesnění služeb (nepovinné) 4.Rekapitulace, možno zadat objednávku další domény 5.Zadání kontaktních údajů 6.Sumarizace a potvrzení objednávky

Registrace domény

Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Registrace domény probíhá dle následujícího scénáře:

1. V záhlaví stránky si vyberete doménu, kterou chcete registrovat. V případě že zadané doménové jméno je již obsazené, bude Vám nabídnuto vyhledání Vaší domény s jinou příponou.

2. Vyberete si jeden z nabízených hostingových tarifů a příslušející služby obsažené v tarifu (e-mailové schránky, e-mailový koš, přesměrování apod, není nutné vyplňovat-lze bezplatně založit/změnit po registraci domény).

3. Ihned po objednání Vám bude na obrazovku vytištěna zálohová faktura, kterou obdržíte i na zadaný e-mail. Dle stávajících pravidel nejsou domény blokovány, mějte proto prosím na paměti že do úhrady si Vaší doménu může zaregistrovat kdokoliv jiný!

4. Zálohovou fakturu prosím uhraďte v co nejkratším termínu, ovlivní to tak datum zprovoznění objednané domény. Doména je zaregistrována po připsání úhrady na náš účet, zpravidla během 12-48 hodin pak proběhnou technické testy ze strany registrátora a doména je poté plně funkční (oznámíme Vám e-mailem). Upozorňujeme, že u některých přípon (zejm. .AS) může být tato doba delší.

5. Do 14-ti dnů Vám zašleme poštou na udanou adresu daňový doklad-fakturu.
(Nevztahuje se na objednávky se zaškrtnutou slevou za nezasílání výzev k platbě a daňových dokladů poštou)