DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Speciální služby k doméně


Nezasílat upomínky ani faktury poštou

Ušetříte 40 Kč za doménu, zvažte však riziko spojené se ztrátou domény! Výzvy a daňové doklady Vám budeme podobně jako naše konkurence pravidelně zasílat pouze e-mailem, nikoliv však již poštou, což je u nás jinak samozřejmostí! Stačí, aby Vám zprávu automaticky odstranil jakýkoliv filtr (např. SPAMfiltr), přeplnila se Vám schránka, nebo se Vám dokonce změnil po čase e-mail a zapomněli jste nám změnu nahlásit. Hrozí Vám pak ztráta domény pro neuhrazení, což je velmi nepříjemná věc.
Podpis ani razítko fakturující firmy není povinnou součástí dokladu (viz §29 písm.1 zák. č. 235/2004), do účetnictví lze proto použít i doklad vytisknutý z e-mailu.


Hlídání expirace domény

Je-li pro Vás funkčnost domény životně důležitá a její propadnutí by znamenalo pohromu, doporučujeme aktivovat tuto volbu. Pravidelné výzvy k prodloužení domény Vám budeme za příplatek 200 Kč zasílat nejen e-mailem, ale i doporučeně poštou. V případě vrácení doporučené zásilky (neexistující adresa, nepřevzetí zásilky apod.) se Vám pokusíme oznámit všemi zbývajícími dostupnými prostředky na Vámi uvedené kontakty. Můžete tak počítat mimo e-mailu a doporučeného dopisu s telefonátem, případně sms nebo faxem. V řadě případů se při nemožnosti kontaktu navíc snažíme z dostupných zdrojů (typicky internetové stránky běžící na doméně) zjistit i jiné než evidované kontakty na zákazníka.